copyright ©️ chmielmateusz 2024

Kreatywność
w jednym miejscu

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy łączą swoje umiejętności w obszarze fotografii, wideo i designu, aby stworzyć niepowtarzalne i inspirujące projekty.

Nasze usługi to nie tylko usługi, to również kreatywna współpraca, w której Twoje pomysły spotykają się z naszym doświadczeniem, aby stworzyć coś wyjątkowego.

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

referencje

Opinie Naszych Klientów

“ P. Mateusz Chmiel przygotował autorską kompozycję, która w oryginalny i zaskakujący sposób podkreśliła najważniejsze elementy spotu, wzbogaciła go o wymiar muzyczny i dodała charakteru obrazowi. ”

Maciej Kuźmicz, inn|tu

“ Współpraca z Mateuszem Chmielem to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, dbanie o satysfakcję klienta i wyjątkowa cierpliwość. Gorąco polecam! ”

Piotr Szwędrowski, Fundacja "Wypłyń na Głębię"

“ Współpraca z muzykiem, który ma doświadczenie zarówno w pracy w orkiestrze, w muzyce rozrywkowej, jazzowej, jak i w produkcji muzycznej jest zawsze bezcenna. Właśnie takim artystą jest Mateusz, co w naszym przypadku zawsze owocuje szybkim procesem, profesjonalnym podejściem do zadania i najwyższej jakości efektem. ”

Adam Weber, CEO Pomelody

20

Zrealizowanych projektów

% 99

satysfakcji klientów

Jakość

Dzięki pasji i Naszym zaangażowaniu, każdy projekt jest traktowany indywidualnie, co gwarantuje wysoką jakość wykonania i satysfakcję klienta.

Zrozumienie klienta

Pragniemy w pełni zrozumieć wizję naszych klientów, dlatego dokładnie słuchamy i analizujemy ich potrzeby, aby móc dostarczyć rozwiązania, które przekraczają ich oczekiwania.

Tworzymy dla Ciebie

Dążymy do tego, aby każdy projekt był rezultatem wspólnego wysiłku i kreatywności naszego kolektywu oraz klienta, co pozwala nam tworzyć autentyczne i wartościowe doświadczenia dla naszych klientów.